Семінар за темою: «Використання нових педагогічних технологій у процесі соціалізації особистості на уроках російської мови, зарубіжної літератури та у позакласній роботі»

Дата: 21 лютого 2018 року

Місце: КЗ «НСЗШ № 14»

Матеріали семінару >>>

   
Для закладів, де наявні класи з російською мовою навчання

     Згідно із  внесеними змінами  до Типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин (додаток 12)  збільшено кількість годин на вивчення рідної мови у 5-7 класах  (відповідно у 5 класі до 3 годин, у 6 класі до 3.5 годин, у 7 класі до 2.5 годин).

     Просимо ознайомитися зі змістом листа Міністерства освіти і науки України від 20.08.2014 року № 2/2-14-1341-14 «Щодо змін у Типових навчальних планах для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин» та скоригувати кількість годин з російської мови у 5-7 класах відповідно до внесених змін.

 
Семінар для вчителів російської мови, літератури та світової літератури

Тема: «Формування духовно-моральних цінностей у контексті сучасного змісту шкільної філологічної освіти»

Дата: 04 грудня 2014 року

Місце: КЗ «Гімназія № 7»  

Матеріали семінару >>>

 
Міський семінар-практикум  "Емоційно-ціннісний підхід до викладання російської мови та світової літератури" 

 

План проведення міського семінару-практикуму 

 

Рекомендації учасників міського семінару-практикуму для вчителів російської мови та світової літератури 

 

 

Доповідь учителя російської мови та світової літератури КЗ "НСЗШ №20”, керівник міського методоб’єднання І.С.Генової "Емоційно-ціннісний підхід у викладанні світової літератури та російської мови" 

 

Доповідь вчителя-методиста російської мови та світової літератури Базилевич Т.Л.  "Емоційно – ціннісний підхід до викладання російської мови та світової літератури"

              

Відкритий урок  у 6-В класі на тему: "Причини деградації особистості Скруджа. Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя" (за повістю Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі»)

Вчитель російської мови та світової літератури комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» Кріль Світлана Сергіївна