Засідання Клубу «Еколог»
Дата: 02 листопада 2017 року 
Місце проведення:  КДНЗ № 53 «Золотий півник» 
Тема: «Від екології душі до екології природи» 
Матеріали


Семінар по ЦЗ на тему: «Організація та проведення заходів з ЦЗ в дошкільних навчальних закладах міста»
Дата проведення: 31 жовтня 2017 року 
Місце проведення: КДНЗ № 39 «Перлинка»

Матеріали


Засідання ММО з наступності дитячого садка і школи вихователів старших груп

Дата: 26 квітня 2017 року

Місце проведення: КДНЗ № 17 «Метелик»

Тема: «Рання профорієнтація дошкільників засобами економічного виховання»

Матеріали засідання 


Засідання клубу «Еколог»

Дата: 12 квітня 2017 року

Місце: КДНЗ №49 «Ведмежатко»

Форма проведення: екологічний практикум

Тема: «Формування у дітей екологічного світорозуміння через трудову діяльність в природному довкіллі».

Матеріали засідання


Засідання ММО завідувачів ДНЗ

 

Дата: 14 лютого 2017 року

Місце: КДНЗ № 9 «Калинка»

Тема: «Керівництво процесом створення соціокультурного простору в сучасному ДНЗ для соціального розвитку учасників освітньо-виховної діяльності»

 

Матеріали засідання
 


Засідання ММО інструкторів фізичної культури ДНЗ

Тема: "Соціальний розвиток дошкільників"
Матеріали засідання ММО

 


Засідання ММО вихователів старших груп ДНЗ «Соціально-фінансова освіта в житті дитини»

Місце проведення: КДНЗ № 12 «Світлячок» 

Матеріали засідання ММО


Засідання ММО для музичних керівників ДНЗ «Використання фольклору в різних видах музичної діяльності, як одна із складових розвитку творчості та креативності дитини»

 

     В комунальному дошкільному навчальному закладі  №17 «Метелик» відбулося міське науково-методичне об'єднання для музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Використання фольклору в різних видах музичної діяльності, як одна із складових розвитку творчості та креативності дитини».

     Мета заходу : визначити роль і місце дитячого фольклору в музичному розвитку дитини, етапи формування у дітей інтересу до традицій українського народу і розвитку творчих здібностей та креативності.

На методичному об’єднанні були присутні 29 музичних керівників закладів міста під керівництвом  методиста з дошкільної освіти  міського відділу освіти Якимець О.О.

      Учасники заходу ознайомились із креативною виставкою дитячих робіт, виконаних  різними креативними техніками, а також ознайомились із театральною виставою « В гостинах у бабусі»

     Аналізуючи переглянуте методичне об’єднання, методист з дошкільної освіти  міського відділу освіти О.О.Якимець  відзначила високий рівень проведеного заходу в КДНЗ № 17  «Метелик» та підкреслила , що саме від творчих людей, які можуть досягти успіхів у діяльності завдяки певним індивідуальним та особистим рисам, залежить розвиток суспільства .

     Музичні керівники  дошкільних навчальних закладів поділилися думками щодо переглянутих заходів та відзначили  роботу педагогічного колективу закладу.

 


Засідання ММО для керівників ДНЗ «Реалії сьогодення. Підготовка дошкільника до реального життя»

      На базі КДНЗ№38 «Малятко» відбулося методичне об'єднання для керівників дошкільних закладів міста з теми «Реалії сьогодення. Підготовка дошкільника до реального життя».  Під час методичного об'єднання керівники закладів ознайомились з основами теорії про «реальне життя», сучасними проблемами дошкільного розвитку та напрямками роботи педагогічного колективу з питань підготовки дитини-дошкільника до прийняття цілісної картини світу, формування світогляду та здатності пристосовуватися до «реального життя»;

   Аналізуючи переглянуте методичне об’єднання, методист з дошкільної освіти  міського відділу освіти О.О.Якимець  відзначила високий рівень проведеного заходу в КДНЗ № 38  «Малятко».

   Керівники  дошкільних навчальних закладів поділилися думками щодо переглянутих заходів та відзначили  роботу педагогічного колективу закладу.

 


Засідання ММО «Розвиваюче навчання в групах раннього віку»

      На базі КНВК «Джерельце» відбулося методичне об'єднання з питання дошкільної освіти на тему  «Розвиваюче навчання в групах раннього віку».

 Мета заходу: спрямувати знання педагогів на значення розвиваючого навчання, починаючи з груп раннього віку.

       У методичному об'єднанні взяли участь начальник відділу освіти Сафонова В.В., методист методичного кабінету Якимець О.О. та вихователі груп раннього віку дошкільних навчальних  закладів міста.

       Під час методичного об'єднання вихователі ознайомились: 

- з виставкою-презентацією методичних наробок педагогічного колективу НВК «Джерельце» для роботи з дітьми раннього віку;

- переглянули інноваційні заняття з розвитку мовлення в групах раннього віку.

      Аналізуючи переглянуте методичне об’єднання, начальник відділу освіти   і науки Сафонова В.В. відзначила високий рівень проведеного заходу в КНВК»Джерельце»  та підкреслила , що саме від творчих людей, які можуть досягти успіхів у діяльності завдяки певним індивідуальним та особистим рисам, залежить розвиток суспільства .

     Вихователі дошкільних навчальних закладів поділилися думками щодо переглянутих заходів та відзначили  роботу педагогічного колективу закладу.