menu
person

Про всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2018»

У 2018 році конкурс проводитиметься у номінаціях: «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Наказ МОН від 19.06.2016 № 886 "Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018"

Лист ДОІППО від 03.10.2017 № 848 "Про організацію та проведення ІІ етапу конкурсу «Учитель року – 2017»

Наказ відділу освіти і науки Нікопольської міської ради від  10.10. 2017  № 608 - к   "Про проведення І  (міського) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"


Результати ІІ етапу

Номінація «Фізика» 

      З 07 лютого три дні на базі Слобожанського навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради» відбувся черговий етап конкурсу «Вчитель року 2018» в номінації «Фізика». Завгородня Вікторія Геннадіївна, учитель фізики КЗ «НСЗШ №19», з гідністю представила  свою фахову майстерність у номінаціях конкурсу «Домашнє завдання: скласти проект «Впровадження STEAM-освіти в умовах НУШ», Бліц-урок, проведення навчального проекту з розробки алгоритму та дослідження лабораторної роботи та стала Лауреатом конкурсу (5-е місце). Голова журі Потапова Тетяна Віталіївна, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти академії, відзначили креативність і методичну майстерність конкурсантів. Бажаємо всім творчих злетів, міцної витримки і, найголовніше, – вдячних, старанних і талановитих учнів!

Номінація «Німецька мова» 

         13-15 лютого 2018 року на базі середньої спеціалізованої школи № 53 м.Дніпра пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» в номінації «Німецька мова». Наше місто представляла переможець І (міського) етапу вчитель іноземної мови спеціалізованої школи № 5 Артеменко Ганна Миколаївна, яка стала лауреатом ІІ туру і посіла 4 місце. Вітаємо Ганну Миколаївну з успіхом, бажаємо їй подальших творчих успіхів. Сподіваємось, що набутий нею під час професійного змагання досвід стане підгрунтям для покращання якості знань її учнів і допоможе нашим молодим педагогам в майбутньому скласти гідну конкуренцію вчителям Дніпра та Кривого Рогу.


 

Номінація «Українська мова і література»
      Ще на одну зірочку стала більшою зіркова плеяда освітян нашого міста Нікополя. 22 лютого журі обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Українська мова і література» визнало переможцем нікопольчанку Корзун Катерину Миколаївну, вчителя української мови та літератури КЗ «НСЗШ № 23». Педагог із глибоким і цікавим внутрішнім світом, стійкою системою принципів і власним світосприйняттям склала гідну конкуренцію вчителям із міст Дніпро, Павлоград, Першотравенськ, Маганець, Тернівка, Томаківського, Верхньодніпровського та Меживського районів. 
        Освітяни міста вітають Катерину Миколаївну з перемогою і висловлюють впевненість, що вона стане однією із кращих вчителів України. Нікополь – місто талановитих людей.

 

Міський етап

Номінація «Українська мова і література»

З метою пiдтримки творчої працi вчителiв, пiдвищення їх професiйної майстерностi, популяризацiї педагогiчних здобуткiв, у місті проходив І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література». 28 листопада 2017 року завершилось останнє випробовування (проведення відкритого уроку) для наших конкурсантів. Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів Корзун Катерині Миколаївні, учителю української мови і літератури КЗ «НСЗШ №23», в обласному етапі конкурсу.
ІІ місце між собою поділили Кондрашова Оксана Анатоліївна, учитель української мови і літератури КЗ «НСЗШ №6» та  Давидченко Алла Миколаївна, учитель української мови і літератури КЗ «НСЗШ №4»;
ІІІ місце – Симошищ Світлана Михайлівна, учитель української мови і літератури КЗ «НСЗШ №11» та Біла Оксана Федорівна, учитель української мови і літератури КЗ «НСЗШ №18» .