menu
person

План роботи ММО вихователів груп продовженого дня на 2018-2019 навчальний рік
Засідання ММО вихователів ГПД 

З метою обміну передовим досвідом 11 січня 2019 року на базі КЗ «ННВК №15» проведено «Майстер-клас» для вихователів груп продовженого дня. Теми для проведення заняття були різноманітні й цікаві.

Вихователі Ярова Т.І., Рой Н.А., Прядка А.А., Лобач Н.А. поділилися досвідом своєї роботи шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності.

У майстер-клас об’єдналися вихователі, які бажають отримати повну інформацію про позитивний досвід учителя-майстра та опанувати пропоновані їм програми, методики, технології.

Учасники майстер-класу брали участь в обговоренні отриманих результатів, ставили питання, отримували консультації, пропонували власні проблеми, питання, розробки,висловлювали свої пропозиції.

Під час проведення майстер-класу здійснювався індивідуальний підхід до кожного вихователя, відслідковувалися позитивні результати навчально-пізнавальної діяльності.

Майстер-клас направлений на розвиток позитивного відношення учнів до навколишнього світу, доручення батьків до спільної співпраці з дітьми.

Проводилася  дискусія за результатами спільної діяльності.

  


30.10.2018 плідно пройшло засідання ММО вихователів ГПД за темою «Самостійна робота як вид навчальної діяльності молодших школярів», на якому вихователі ГПД  Ярова Т.І. (КЗ «НСЗШ№20»); Пініелля І.О. («КЗ ННВК№7»); Ворон М.В. (КЗ « НСЗШ№11»); Хасанова К.І. (КЗ «НСЗШ №16»); Вовк Т.М. (КЗ «НСЗШ№17») поділилися досвідом своєї роботи, звернули особливу увагу на умови і чинники шкільного життя, які впливають на здоров’я учнів, на основні вимоги щодо організації та проведення самопідготовки та її структурні етапи, розповіли  про єдність педагогічного процесу на уроках та годинах самопідготовки в ГПД, про умови формування пізнавального інтересу учнів, наголосили на тому, що навчальна діяльність цікава тоді, коли вона урізноманітнена, посильна для дітей.  Багато цікавого дізналися педагоги про  взаємодію сім’ї та школи у вихованні творчої особистості.Усі розповіді супроводжувалися презентаціями з ілюстраціями, фотографіями та методичними рекомендаціями.