menu
person

План роботи ММО вчителів іноземної мови на 2018-2019 навчальний рік

Засідання методичних об'єднань вчителів іноземних мов

Згідно з планом роботи науково-методичного центра  11.01.2019 р. пройшло чергове засідання та міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов. Методист НМЦ відділу освіти і науки Шпак О.О. ознайомила з результатами ІІ етапу олімпіади, проаналізувала стан підготовки учасників, надала рекомендації щодо підвищення рівня мовленнєвої та мовної їх компетентності. Присутні обсудили концептуальні засади ЗНО з іноземної мови.

Вчителі англійської мови КЗ НСЗШ № 6 Кузіна С.І. та Тарасенко Л.О. провели майстер-клас «Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови з метою формування соціальної компетентності учнів», ознайомили колег з електронними ресурсами з цього питання. Вчитель КЗ «ННВК  № 15» Малій С.Я. презентувала можливі шляхи міжкультурної та міжпредметної взаємодії та міжнародної співпраці в рамках шкільної програми.

Було також розглянуто та схвалено до використання вчителями німецької мови методичну розробку вчителя КЗ «ННВК № 15» Алієвої Т.О.  «План факультативу з підготовки учнів до здачі іспитів на отримання сертифікатів А1, А2, В1».

  


Семінар - практикум «Інтегрований урок як засіб формування у дитини необхідних життєвих компетентностей»

«Навчання впродовж  життя – запорука успішного професійного зростання» - під таким гаслом   27 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20» згідно з планом роботи науково-методичного центру та міського методичного об'єднання вчителів іноземної мови   пройшов міський семінар – практикум «Інтегрований урок як засіб формування у дитини необхідних життєвих компетентностей».

Програма семінару, доповідь методиста Шпак О.О. з презентацією, методичні рекомендації щодо підготовки вчителя до проведення інтегрованих уроків – в розділі «Міське методичне об'єднання вчителів іноземної мови»

Крім заходів, передбачених програмою семінару, пропонуємо увазі вчителів бінарний відеоурок «Зарубіжна література та англійська мова» за  темою «Гра в радість – Game of Joy»  (Ідея радості життя й відкриття світу у творі Е. Портер «Полліанна»),  підготовлений вчителем  зарубіжної літератури  С.В.Єршовою та вчителем англійської мови  А.Г.Кривко (КЗ НСЗШ № 9), який є наочним методичним посібником щодо підготовки такого виду інноваційного уроку.

Програма міського семінару – практикуму  вчителів іноземної мови «Інтегрований урок як засіб формування у дитини необхідних життєвих компетентностей»

Матеріали семінару - практикуму


«Формування соціальної компетентності учнів шляхом використання інноваційних технологій»