menu
person

План роботи ММО вчителів географії на 2018-2019 навчальний рік


 

Семінар - практикум для вчителів географії

15 лютого 2019 року на базі КЗ "НСЗШ № 4" проведено семінар-практикум для вчителів географії з теми «Картографія як наука. Історія розвитку науки картографії. Нові підходи у створенні географічних атласів для загальноосвітніх шкіл».

У заході взяли участь: Сосса Ростислав Іванович, український картограф, доктор географічних наук, професор кафедри геодезії та картографії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кавалер Ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, директор ДНВП «Картографія», директор науково-методичного центру Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради - Лиховицька Г.В., методист з природничих наук науково-методичного центру Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради - Завгородня В.Г. та 27 вчителів географії міста Нікополь та Марганець.

 

 

У ході майстер-класу було розглянуто низку питань, які висвітлювали важливі аспекти використання картографічного матеріалу в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

На початку майстер-класу Р.І. Сосса зупинився на питанні формування картографічної компетентності учнів у процесі роботи з топографічною картою.

Учасники семінару-тренінгу визначали методичні аспекти використання навчальних посібників в шкільному курсі географії; отримали корисну інформацію про нові навчальні картографічні видання та методичні розробки з курсів географії.

По завершенню заходу учасники отримали сертифікати, які засвідчують їхню успішну участь у семінарі-тренінгу з теми «Картографія як наука. Історія розвитку науки картографії. Нові підходи у створенні географічних атласів для загальноосвітніх шкіл».