menu
person

План роботи ММО вчителів української мови та літератури на 2019-2020 навчальний рік

План роботи Школи молодого вчителя української мови і літератури

План роботи творчої групи вчителів української мови та літератури на 2019-2020 навчальний рік

План роботи постійно діючого консультпункту вчителів української мови та літератури на 2019 - 2020 навчальний рік

 

 

Засідання ММО вчителів української мови

Напередодні нового навчального року вчителі початкових класів, української мови і літератури та вихователі ГПД зустрілися на засіданнях міських методичних об’єднань.
Щоб досягти спільної мети, потрібно перетворити українську освіту на інноваційне середовище, в якому учні набуватимуть ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. Тому педагоги міста визначили для себе пріоритетні цілі, які б сприяли виконанню завдань, що поставила перед школою держава. Методист НМЦ подякувала колегам за плідну роботу у 2018-2019 навчальному році, особливо вчителям, які досягли значних успіхів не тільки у навчанні підростаючого покоління, а і весь рік допомагали своїм колегам з нашого міста, Покрова, Марганця та ОТГ створювати в закладах освіти сучасні соціокультурні умови, інтеграцію української освіти в європейський контекст.
Педагоги уважно переглянули вебінари, підготовлені КЗ «ДАНО», пишалися своєю колежанкою Корзун К.М., яка ділилася досвідом роботи із вчителям області.
Не відстали від корифеїв і молоді вчителі. Вони підготували колоквіум «Пантелеймон Куліш – полум’яний патріот України».