Керівник ММО - Ященко Н. І., вчитель початкових класів КЗ "НСЗШ № 4" 

Куратор - методист науково-методичного центру Болгаріна Л. О.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА КАДРІВ

Вища освіта - 180

Середня спеціальна освіта - 47

Мають категорію:

  • вищу   -  108
  • першу -  46
  • другу   -  26
  • спеціаліст  -  47

Мають звання:

  • “старший учитель”   - 59
  • “учитель-методист” -  36

 


Засідання ММО вчителів початкових класів

Напередодні нового навчального року вчителі початкових класів, української мови і літератури та вихователі ГПД зустрілися на засіданнях міських методичних об’єднань.
Щоб досягти спільної мети, потрібно перетворити українську освіту на інноваційне середовище, в якому учні набуватимуть ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. Тому педагоги міста визначили для себе пріоритетні цілі, які б сприяли виконанню завдань, що поставила перед школою держава. Методист НМЦ подякувала колегам за плідну роботу у 2018-2019 навчальному році, особливо вчителям, які досягли значних успіхів не тільки у навчанні підростаючого покоління, а і весь рік допомагали своїм колегам з нашого міста, Покрова, Марганця та ОТГ створювати в закладах освіти сучасні соціокультурні умови, інтеграцію української освіти в європейський контекст.
Педагоги уважно переглянули вебінари, підготовлені КЗ «ДАНО», пишалися своєю колежанкою Корзун К.М., яка ділилася досвідом роботи із вчителям області.
Не відстали від корифеїв і молоді вчителі. Вони підготували колоквіум «Пантелеймон Куліш – полум’яний патріот України».