Засідання ММО вчителів початкових класів

 

12 березня 2018р. на базі КЗНЗ «Гімназії №15» відбулося четверте засідання ММО вчителів початкових класів м. Нікополя на тему: «Педагогічна майстерність вчителя як фактор формування інноваційної особистості молодшого школяра». Головною метою ММО було стимулювати творчі пошуки вчителів, впроваджувати передовий педагогічний досвід та сучасні методи навчання у свою діяльність як передумову підвищення професійної майстерності. Сприяти формуванню в педагогів потреби використовувати у своїй роботі принцип «успіх створює успіх». Створювати дружню, невимушену атмосферу спілкування, умову для ефективної співпраці. У формі Ярмарку педагогічних ідей вчителі міста обговорили шляхи вдосконалення своєї роботи з теми засідання. Вчитель КЗНЗ «Гімназії №7» Гук Р.М. виступила з доповіддю на тему: «Єдність навчання та виховання - важлива складова соціокультурного розвитку дитини як активного громадянина», своїм досвідом роботи з теми: «Використання новітніх інформаційних технологій для здійснення диференціації та індивідуалізації навчання» поділилася вчитель КЗ«НСЗШ № 11» Татарова І.М.; вчителі прослухали доповіді та переглянули презентації вчителів міста з питань: «Шляхи формування творчих здібностей учнів»(учитель Єрмола О.В.КЗ «НСЗШ №14), «Робота з обдарованими дітьми. Проблеми та способи їх вирішення» (учитель Турченюк І.А.Гімназія №15). Цікавим, корисним та сучасним був виступ молодого педагога Теребріної Ю.О. з теми: «Робота з невмотивованими учнями» КЗ«НСЗШ №17». Протягом засідання виховували у вчителів бажання самовдосконалюватися і самореалізовуватися.

Матеріали засідання ...

 

04 січня 2017 р. на базі КЗ «Гімназія № 15» відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Створення умов для компетентнісного розвитку особистості молодших школярів шляхом удосконалення навчально–виховного процесу». В теоретичній частині заслухали доповідь вчителя КЗ «НСЗШ № 6» Літашенко Т.В «Сучасний компетентнісно - орієнтований урок». Змістовним та цікавим був виступ на тему «Принцип «навчити вчитися» - основа моделі школи ХХІ століття» вчителя КЗ «НСЗШ № 22». Під час Аукціону педагогічних ідей вчителі міста поділилися шляхами вдосконалення навчально – виховного процесу в початкових класах. Обговорили питання: використання на уроках інформаційно-комунікативних технологій, застосування мультимедійних засобів навчання у початковій школі та рефлексії як педагогічної проблеми. Вчителі міста Головко Т.В. (КЗ «НСЗШ №20») та Кривощокова Н.О. КЗ «НСЗШ № 4») запропонували колегам пізнавальні презентації на тему «Шляхи активізації пізнавальної діяльності школяра», які забезпечать дітей знаннями, уміннями та навичками для їх життя в соціумі.

 


02 жовтня 2016 року на базі КЗ «НСШ № 5» відбулися засідання міських методичних об’єднань вчителів початкових класів на тему «Організація роботи вчителя та учнів на уроках української мови та літературного читання». Теоретична частина донесла до присутніх особливості ключових змін оновленої програми з української мови та літературного читання.
Вчителі заслухали науково методичний блок питань з формування навичок мовленнєвої діяльності молодших школярів на уроках української мови та літературного читання, розвиток навичок швидкого та виразного
читання.
Педагоги міста мали нагоду поділитись з колегами досвідом використання методики М.О. Зайцева на уроках, практичними матеріалами для формування та розвитку читацької компетентності молодших школярів .
Учасники засідання прийняли участь в тренінгу «Формування здоров’язбережувальних компетентностей молодших школярів».