Засідання ММО вихователів ГПД 

        12 березня 2018 року відбулося чергове засідання вихователів ГПД за темою: «Психологічна підтримка дитини – основа креативного підходу розвитку інноваційної особистості».
У доступній формі розкрила тему: «Використання педагогічних технологій «Створення ситуації успіху» в навчанні та вихованні молодших школярів у групі продовженого дня» вихователь ГПД КЗ« НСЗШ №3» Лобач Н.А. Порадила  вихователям дотримуватися педагогічного кредо:справжній педагог повинен любити те, чого навчає. Цікавою була доповідь «Причини дисграфії та її усунення», підготовлена вихователем ГПД КЗ«НСЗШ №7» Пініелля І.О. Вона розповіла про дисграфію, види патології, діагностику та корекцію. Доповідь: «Специфіка ліворуких дітей» підготував вихователь КЗ «НСЗШ №12» Чижов І.Р. Цікавими та корисними  були його поради батькам та вчителям. Із темою «Психологічні казки у роботі з дітьми молодшого шкільного віку» ознайомила присутніх вихователь ГПД КЗ «НСЗШ № 24» Жушма Ю.В., яка звернула увагу на мету психологічних казок, на те, що можуть дати такі казки дітям та способи роботи з ними. Найбільш результативний спосіб - самостійне створення казок.
     Матеріали засідання...


         04 січня 2017р. пройшло засідання ММО вихователів ГПД на тему «Виховання у школярів цінностей здорового способу життя». У своїх виступах вихователі поділилися досвідом своєї роботи з колегами. Кулеба В.Є. (СЗШ №1) відмітила, що здоров’я-це безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не на віки, його треба берегти.Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від способу життя, умов праці, харчування, її звичок. Педагог поділилася різноманітними методами і прийомами, які вона використовує під час роботи, щоб привчити вихованців турбуватися про своє здоров’я.
        Змістовною була доповідь вихователя школи № 2 Сулименко К.Є. «Санітарно-гігієнічні вимоги до організації роботи в ГПД». Належне оформлення приміщень навчальних закладів забезпечує нормальне фізичне і психічне здоров’я учнів та вчителів. Для цього їх обладнують відповідно до вимог ергономіки, психологічних, фізіологічних, антропометричних, вікових та інших особливостей дітей та дорослих.
       Із темою «Методика проведення спортивної години в ГПД з урахуванням здоров’язберігаючих технологій» ознайомила вихователів Полякова Т.В.(СЗШ№4). У зв’язку з більш раннім початком навчання в школі(6 років),зростання навчального навантаження, організація груп продовженого дня має особливо важливе значення. А так як діти перебувають у школі до вечора, важливе значення має виховання в дітей потреби в здоров’ї, як життєво важливої цінності, свідомого прагнення до ведення здорового способу життя.
         Цю тему «Фізичне виховання- охорона здоров'я дітей, формування здорового способу життя в умовах ГПД» продовжила Гранченко А.Ю.(СЗШ №19).  

   


Семінар «Розвиток творчих здібностей молодших школярів в умовах особистісно- орієнтованого навчання на групі подовженого дня»

  Дата проведення: 23 жовтня

  Місце проведення: КЗ "НСЗШ № 3"  

Матеріали семінару