Ключовими напрямками в організації роботи закладів освіти є розвиток та підтримка творчого потенціалу підростаючого покоління міста. За даними державної статистики позашкільні навчальні заклади України залучають до гурткової роботи 36% дітей шкільного віку, в нашому місті 60% ( 6438 чол.) дітей шкільного віку відвідують гуртки і секції в Будинку дитячої творчості, еколого-натуралістичному центрі, міжшкільному центрі технічного навчання і технічної творчості, в гуртках загальноосвітніх навчальних закладів та інших комунальних закладах розвиваючого профілю. 

     Заклади позашкільної освіти є нашою гордістю. Маючи багаторічну історію, вони і сьогодні забезпечують змістовне дозвілля для  школярів, які беруть участь у міських акціях, святах, фестивалях та конкурсах. Протягом навчального року педагогами проводиться  майже 100 різних конкурсів та фестивалів. Робота позашкільних навчальних закладів міста сприяє залученню ви­хованців до різноманітної трудової й розумової діяльності, їх духовному розвитку, самовдосконаленню і самовизначенню. Свобода і можливість вільного вибору заняття до душі позитивно позначаються на здатності дитини до організації подальшого життя, сприяють її базовій професійній підготовці. Щороку вихованці закладів позашкільної освіти поповнюють скарбничку здобутків численними перемогами на конкурсах та змаганнях різних рівнів. Педагоги і керівники гуртків виявляють і плекають «зірочок», імена яких вже відомі за межами області і України. 

     Колективи «Рін - сен», «Фантазія», «Але-ап», «Валерія», «Театральні студії» прославляють місто не лише в Дніпропетровській обл.., по всій Україні та за її межами. Слід відмітити , що вихованці даних гуртків не лише займаються улюбленим ділом, а й вступають у ВУЗи і продовжують дитяче захоплення професійно. 

     Проведено І етап марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну» і забезпечено участь переможців міського етапу в обласному турі, де вокальний ансамбль КЗ НСЗШ № 13 «Непоседы» відзначений за кращий акапельний спів. 

     За ініціативи  молодіжного  євроклубу  «Скіф» Будинку дитячої творчості в місті вперше пройшло спортивно-інтелектуальне змагання «Євроквест», в змаганнях якого прийняли участь учні  9-10-х класів, учасники євроклубів шкіл №№  4, 5, 8 ,  9 , 16 , 23 , 25  та СПМШ .Перемогу здобула команда євроклубу «Планета» школи №  8. 

 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад

«Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості»

Директор – Лендель Валентина Миколаївна

Юридична та фактична адреса: 53211, м.Нікополь, вул. Микитинська, 59

Тел. – 5-00-49

Електронна адреса: ddt-nikopol@i.ua

Сайт: nbdt.dnepredu.com

 

 

 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад освіти

«Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості»

Директор – Чернявська Тетяна Іванівна

Юридична та фактична адреса: 53211, м.Нікополь, вул. Херсонська, 56/1

Тел. – 5-13-27

Електронна адреса: mzto@ukrpost.ua

Сайт: nmctn.dnepredu.com

 

 

 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад

“Нікопольський міський еколого-натуралістичний центр для дітей та учнівської молоді”

Директор – Третьяков Юрій Юрійович

Юридична та фактична адреса: 53210, м.Нікополь, вул.Станіславського, 32

Тел. – 2-22-63

Електронна адреса: natural-yu@ukr.net