Четвер, 26.04.2018, 05:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Науково-методичний центр відділу освіти і науки 
Нікопольської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про учнівські олімпіади та конкурси

2017-2018 навчальний рік

Про організацію роботи закладів освіти м.Нікополя по реалізації програми «Творча обдарованість» у 2017-2018 навчальному році 

Про проведення I-II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

Астрономія
Учні 11-го класу вчителя КЗ «НСЗШ № 6» Гнєушевої Ольги Вікторівни
ІІ місце - Розенков Сергій
ІІ місце - Бурячковський Віталій

Фізика
Вихованці вчителя КЗ «СПМШ при ДНУ ім.О.Гончара» Подлєсної Олени Петрівни:
ІІ місце - Редькіна Валерія, 9 клас    
ІІІ місце - Моргун Олексій, 9 клас    
ІІІ місце - Панін Ілля, 10 клас    
ІІІ місце - Касьяновський Олег, 11 клас    

Правознавство

І місце:
1.Дядик Вікторія, учениця 11 класу КЗ «НСЗШ №23», вчитель Корзун Катерина Миколаївна;
2.Муренко Анастасія, учениця 10 класу КЗ «НСШ №5», вчитель Зель Марія Олексіївна;
3.Мінтій Оксана, учениця 9 класу КЗ «НСШ №5», вчитель Зель Марія Олексіївна.
ІІ місце:
1.Мірошниченко Богдан, учень 11 класу КЗ «НСШ №5», вчитель Зель Марія Олексіївна;
2.Добровольська Анастасія, учениця 9 класу КЗ «НСЗШ № 19», вчитель Часовікова Валентина Іванівна;
3.Плахонін Кирило, учень 9 класу КЗ «НСШ №5», вчитель Зель Марія Олексіївна.

Інформатика (інформаційні технології)
ІІІ місце -  Рябоволенко Софія, учениця 9 класу КЗ "ННВК № 15", вчитель Куцанян Н.Е.

Інформатика (програмування)
ІІІ місце - Столбченко Артем, КЗ "СПМШ при ДНУ ім.О.Гончара"

Англійська мова
ІІІ місце:
- Момот Дар'я, учениця 11 класу КЗ "НСШ № 5", вчитель Полякова Н.І.
- Коломицева Ніна, учениця 10 класу КЗ "НСШ № 5", вчитель Товпеко О.О.
- Менчук Арина, учениця 10 класу КЗ "СПМШ при ДНУ ім.О.Гончара",  вчитель Філь Т.А.

Математика
І місце - Павленко Юлія, учениця 7 класу КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Гольчик Я.В.
ІІІ місце - Деньщук Михайло, учень 7 класу КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Гольчик Я.В. 
ІІІ місце - Козімова Ріана, учениця 8 класу КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Перехрест О.О.
ІІІ місце - Редькіна Валерія, учениця 9 класу КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Полюдова І.І. 

Українська мова та літератури
Дядик Вікторію Олексіївну – КЗ «НСЗШ №23», вчитель Ліханська О.Л.;
Сівак Анастасію Вадимівну - КЗНЗ «Гімназія №15», вчитель Марценко Г.О.;
Панкєєва Миколу Сергійовича - КЗНЗ «Гімназія №15», вчитель Марценко Г.О.;
Ковальчук Аліну Андріївну - КЗ «НСЗШ№4», вчитель Соколова Л.М.

Російська мова та література
ІІ місце - Панкеєв Микола, 9 клас КЗНЗ «Гімназія № 15», вчитель Ільченко О.М.
ІІ місце – Сівак Анастасія, 10 клас КЗНЗ «Гімназія № 15», вчитель Кочек’ян В.В.
ІІІ місце – Дядик Вікторія, 11 клас КЗ «НСЗШ № 23», вчитель Цимай Л.В.

Історія
І місце - Харкавенко Владислав Богданович, учень 10 класу КЗ «Гімназія №15», вчитель Коваленко С.Л.
ІІ місце:
-Чередніченко Олександр Володимирович, учень 8 класу КЗ «НСЗШ № 23», вчитель Корзун К.М.
-Абрамчук Богдан Олександрович, учень 8 класу КЗ «НСЗШ № 5», вчитель Зель М.О.
-Плахонін Кирило Олегович, учень 9 класу КЗ «НСЗШ № 5», вчитель Зель М.О.
-Лісовий Тимофій Андрійович, учень 11 класу КЗ «НСЗШ № 5», вчитель Зель М.О.


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

Російська мова
10 грудня 
КЗ «НСЗШ № 3» 
Категорія: учні 8-11-х класів.
8 клас
І місце – Савенков Євген, КЗ «НСЗШ № 9», вчитель Карпуша А.В.
ІІ місце – Перепятенко Олексій, КЗ «НСЗШ № 24», вчитель Канчук Т.В.
ІІІ місце – Долгова Марія, КЗ «НСЗШ № 24», вчитель Канчук Т.В.
               – Берзродна Марія, КЗ «НСЗШ № 9», вчитель Іщенко Н.Ф.
9 клас
І місце – Панкеєв Микола, КЗНЗ «Гімназія № 15», вчитель Ільченко О.М.
ІІ місце – Сопельникова Діана, КЗ «НСЗШ № 13», вчитель Малиш Т.В.
              – Роденко Єлизавета, КЗ «НСЗШ № 3», вчитель Марченко Л.І.
ІІІ місце – Скрипник Катерина, КЗ «НСШ № 5», Стрельникова Н.В.
              – Жигалова Анастасія, КЗ «НСШ № 5», Стрельникова Н.В.
10 клас
І місце – Сивак Анастасія, КЗНЗ «Гімназія № 15», вчитель Кочек’ян В.В.
ІІ місце – Німих Ольга, КЗ «НСЗШ № 10», вчитель Желудкова Г.Г.
ІІІ місце – Свирид Ольга, КЗ «НСЗШ № 9», вчитель Іщенко Н.Ф.
11 клас
І місце – Дядик Вікторія, КЗ «НСЗШ № 23», вчитель Цимай Л.В.
ІІ місце – Старченко Валентина, КЗНЗ «Гімназія № 15», вчитель Кочек’ян В.В.
ІІІ місце – Ібрагімова Нурана, КЗ «НСЗШ № 3», вчитель Марченко Л.І.


Інформатика (програмування)
09 грудня 2017 р.
КЗ "НСШ № 5"
І місце - Євтухов Ілля, учень 11 кл. КЗ "НСЗШ № 2", вчитель Павленко Р.К.
              Дудкін Владислав, учань 9 кл. КЗ "НСШ № 5", вчитель Воробєй І.А.
ІІ місце - Тригубов Кирило, учень 9 кл. КЗ "НСШ № 5", вчитель Воробєй І.А.
               Столбченко Артем, учень 9 кл. КЗ "СПМШ при ДНУ"
ІІІ місце - Абрамчук Богдан, учень 8 кл. КЗ "НСШ № 5", вчитель Воробєй І.А.
                 Журавель Нікіта, учень 9 кл. КЗ "НСШ № 5", вчитель Воробєй І.А.
                 Багров Валерій, учень 11 кл. КЗ "НСШ № 5", вчитель Воробєй І.А.


Історія
25 листопада 2017 р.
КЗ «НСЗШ № 24» 
Категорія: учні 8-11 класів
Переможці:
8 кл.- Чередніченко Олександр, (КЗ «НСЗШ № 23», учитель Корзун К.М.);
9 кл.- Плахонін Кирило, (КЗ «НСЗШ № 5», учитель Зель М.О.);
10 кл.-Харкавенко Владислава, (КЗНЗ «Гімназія № 15», учитель Коваленко С.Л.);
11 кл. – Лісовий Тимофій, (КЗ «НСЗШ № 5», учитель Зель М.О.)


Конкурс імені Тараса Шевченка
23 листопада 2017 року
Категорія: учнівська та студентська молодь 
Переможці:
5 кл. – Єфименко Анастасія, КЗ «НСЗШ №14», учитель Джежеря О.О.;
5 кл. – Хитущенко Євгеній, КЗНЗ «Гімназія №15», учитель Колмогорцева І.В.
6 кл. Пащенко Єлизавета, КЗ «НСЗШ №4», учитель Давидченко А.М.;
6 кл. –Половінцева Анастасія, КЗ «НСЗШ №9», учитель Костюченко В.І.;
7 кл. – Смерека Олександр, КЗ «НСЗШ №8», учитель Науменко Л.А.;
7 кл. – Страдомська Любов,  КЗ «НСЗШ №9», учитель Костюченко В.І.;
8 кл. –Ковальчук Аліна, КЗ «НСЗШ №4», учитель Соколова Л.М.;
9 кл. – Бикова Катерина, КЗ «НСЗШ №20», учитель Тетерюк А.В.;
10 кл. – Свирид Ольга, КЗ «НСЗШ №9», учитель Бондарева Г.О.;
10 кл. – Сівак Анастасія, КЗНЗ «Гімназія № 15», учитель Марценко Г.О.;
11 кл. – Ганевич Аліна, КЗ «НСЗШ №9», учитель Костюченко В.І.


Математика 
19 листопада 2017 р. 
КЗ "СПМШ при ДНУ" 
Категорія: учні 6-11 класів
Переможці:
6 клас
І місце - Кузін Олег, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Рябошапка В.С.
ІІ місце - Купкова Марія, КЗ "НСЗШ № 20", вчитель Лозовікова О.І.
ІІІ місце - Праник Іван, КЗ "НСШ № 5", вчитель Свердлова Г.О.
               Ткаченко Олександр, КЗ "НСЗШ № 8", вчитель Ушакова О.В.
7 клас
І місце - Деньщук Михайло, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Гольчик Я.В.
             Павленко Юлія, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Гольчик Я.В.
ІІ місце - Толочко Катерина, КЗ "НСЗШ № 24", вчитель Зінченко Л.М.
ІІІ місце - Пукас Анастасія, КЗ «НСШ № 5», вчитель Свердлова Г.О.
               Піскунова Анастасія, КЗ «НСЗШ № 20», вчитель Мальцева А.В.
               Малкін Родіон, КЗ "НСЗШ № 23", вчитель Давиденко Т.В.
8 клас
І місце - Самсонов Даніїл, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Перехрест О.О.
ІІ місце - Абрамчук Богдан, КЗ «НСШ № 5», вчитель Лисенко Л.М.
              Пасічник Ілля, КЗ «НСЗШ № 10», вчитель Ломакіна В.А.
              Базовкін Євген, КЗ «НСЗШ № 13», вчитель Воробйова А.В.
              Храпійчук Михайло, Гімназія № 15, вчитель Бубенкова О.В.
ІІІ місце - Порфемчук Катерина, КЗ «НСЗШ № 12», вчитель Артеменко О.М.
              Перетятенко Олексій, КЗ "НСЗШ № 24", вчитель Гнененко Л.П.
              Козімова Ріана, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Перехрест О.О.
9 клас
І місце - Редькіна Валерія, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Полюдова І.І.
ІІ місце - Абраменко Микита, Гімназія № 15, вчитель Черниш М.Л.
             Чермошенцева Анастасія, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Полюдова І.І.
ІІІ місце - Цибульський Назар, КЗ «НСЗШ № 4», вчитель Новікова Ю.В.
              Мінтій Оксана, КЗ «НСШ № 5», вчитель Лисенко Л.М.
              Середенко Андрій, КЗ «НСЗШ № 6», вчитель Рішко О.Б.
10 клас
І місце - Зімненко Мирослав, КЗ «НСЗШ № 9», вчитель Дьяченко Л.А.
ІІ місце - Гаріфуліна Софія, КЗ «НСЗШ № 20», вчитель Засядьвовк Т.О.
ІІІ місце - Чорнокнижний Петро, КЗ «НСЗШ № 4», вчитель Новікова Ю.В.
              Ляпіна Анастасія, Гімназія № 7, вчитель Сюмар А.А.
              Яценко Анна, КЗ «НСЗШ № 13», вчитель Воробйова Л.В.
11 клас
І місце - Лазуткін Владислав, КЗ "НСЗШ № 3", вчитель Завальнюк Т.В.
              Багров Валерій, КЗ "НСШ № 5", вчитель Лисенко Л.М.
ІІ місце - Римаренко Ілля, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Гольчик Я.В.
ІІІ місце - Колосюк Єлизавета, КЗ "НСЗШ № 13", вчитель Воробйова Л.В.
               Пильник Роман, Гімназія № 15, вчитель Черниш М.Л.
               Кальяновский Олег, КЗ "СПМШ при ДНУ", вчитель Рябошапка В.С.


Німецька та французька мови
18 листопада 2017 року
КЗ "НСЗШ № 2"
Команда ІІІ етапу:
          - з  німецької мови:
- Сівак Анастасія (гімназія № 15, 10 клас, І місце, 117 балів, вчитель Алієва Т.О.)
- Коломицева Ніна (СШ № 5, 10 клас, ІІ місце, 108 балів, вчитель Товпеко О.О.)
- Старченко Валентина (гімназія № 15, 11 клас, І місце, 96 балів, вчитель Алієва Т.О.) 
          - з  французької мови:
- Менчук Арина (СПМШ, 10 клас, І місце, 113 балів, вивчає самостійно)
- Ляпіна Анастасія (гімназія № 7, 10 клас, ІІ місце, 98 балів, вчитель Бублова В.В.)
- Штанько Лада (гімназія № 7, 11 клас, І місце, 118,5 балів, вчитель Бублова В.В.)


Конкурс ім.Петра Яцика
18 листопада 2017 р.
КЗНЗ "Гімназії № 15"
Переможці:
4 кл. -Дюжник Анастасія, (КЗ «НСЗШ № 4», учитель Марцун Л.С.);
5 кл.- Добрида  Катя, (КЗ «НСЗШ № 25», учитель Терлякова Т.П.);
6 кл. - Сак Анна, (КЗ "СПМШ при ДНУ", учитель Шульга Ю.І.);
6 кл. - Половінцева Настя, (КЗ «НСЗШ № 9», учитель Костюченко В.І.);
6 кл.- Гнатенко Софія,(КЗНЗ «Гімназія № 15», учитель Христолюбова А.В.
7 кл.- Суботіна Аліна, (КЗ «НСЗШ № 4», учитель Ігнатенко О.В.);
8 кл.- Ковальчук Аліна, (КЗ «НСЗШ № 4», учитель Соколова Л.М.);
9 кл.- Семенова Марія, (КЗ «НСЗШ № 6», учитель Ященко О.О.);
9 кл.- Панкєєв Микола, (КЗНЗ «Гімназія № 15», учитель Марценко Г.О.);
10 кл.- Федотова Марія, (КЗ "СПМШ при ДНУ", учитель Завидовська В.О.);
11 кл. - Соболєва Анастасія, (КЗ «НСЗШ № 24», учитель Маслюк О.Ю.).


Трудове навчання
КЗ "НСЗШ № 24"
Категорія: учні 9-11 класів 
Кращими визнано:
– Біловола Богдана та Маслівець Давида – учнів 9-х класів КЗ «НСЗШ № 23 та № 24», 
серед учнів 11- х класів - Стрєха Олексій КЗ «НСЗШ № 24».
Переможниця - учениця КЗ «НСЗШ № 25» Загамула Єлізавета. 

 


Рейтинг виступу команд закладів освіти м.Нікополя в міських олімпіадах з базових дисциплін 2016 – 2017 навчального року (за кількістю балів)

 

Рейтинг команд Дніпропетровської області, які брали участь в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році


Переможці міських етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016-2017 навчального року




Методичні рекомендації щодо проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з предметів




2014-2015 навчальний рік

        У рейтингу міст та районів Дніпропетровської області за кількістю переможців Всеукраїнських олімпіад місто Нікополь  традиційно посідає 5 місце. Вісім школярів вибороли призові місця на ІV заключному етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад, в тому числі два – перших, два – других і чотири – третіх:
       -учень  КЗ  «НСШ № 5»  Авілов  Іван  посів  друге  та третє місце  на Всеукраїнській олімпіаді з біології;
     - учні КЗ «НСЗШ № 13» Немеш Олександр та Червоіваненко Вікторія вибороли треті місця з економіки та правознавства, Бовкун Іван виборов 1 місце на олімпіаді з правознавства, а учениця 9 класу КЗ НСЗШ № 24 Портна Анастасія в цій олімпіаді була третьою.
     - учениці КЗНЗ «Гімназія№ 15» Малій Катерина та Алмаз Дар`я вибороли в Україні відповідно  2 місце з російської мови та літератури та  перше в олімпіаді з української мови і літератури.За це та 4 перемоги на обласному етапі Алмаз Дар'я отримувала  стипендію Кабінету Міністрів України. В 2012-2013 навчальному році такою стипендією було  відзначено 11-тикласницю цього закладу Обжелянську Валерію як переможницю обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та за видатні успіхи у навчанні.  
      Вдалими були виступи наших школярів і на інших інтелектуальних конкурсах. Цьогоріч слухачами Дніпропетровського відділення Малої академії наук України став 41 учень з наукових товариств 12 закладів, ще 218 займаються науково-дослідницькою роботою в 33 гуртках шкіл  та позашкільних закладів міста. І незважаючи на те, що у попередні роки кількість слухачів була значно меншою, маємо21 переможця   ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт слухачів МАН, в тому числі 8 – нагороджені Дипломами І ступеня. За підсумками заключного Всеукраїнського етапу учень КЗ «НСШ № 5» Авілов Іван, нині студент Київського Національного університету,  виборов ІІ місце.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015 року

Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz