Літературно - музичне свято "Всеобіймаюче око України - великий артист зору"
19.11.2018, 11:22

     5 листопада 2018 року на базі Нікопольської середньої школи №24 пройшло літературно-музичне свято "Всеобіймаюче око України - великий артист зору", яке було приурочене вшануванню творчості І.Нечуя-Левицького (180 років від дня народження)

          У ході підготовки та розробки сценарію свята брали участь вчителі нашого міста з різних шкіл: №9, 10, 17, 20, 24, 25. Метою проведення цього заходу було розширення уявлення дітей про знедолений рідний народ кінця 19 століття, показати багатство й красу душі простих людей; розкрити та реалізувати творчі здібності учнів; збагатити їх словниковий запас, виховувати любов до рідного слова та української літератури, а також пишатися тим, що ти - українець.

 

 

          Варто візначити, що інтер'єр актової зали СШ №24 та декорації були надзвичайно гарними, оригінальними і доречними, що дало змогу глядачам поринути в ті далекі 
часи Нечуя-Левицького.

         Цікавою і захоплюючою була сценка з повісті "Микола Джеря" (СШ №24). Діти майстерно передали характер та внутрішній світ героїв, що ще більше притягувало увагу глядачів. Вони ніби не грали, а жили, ніби це було їх життя.

         Учні СШ №20, показавши уривок з повісті "Кайдашева сім'я", розкрили тему стосунків між батьками та дітьми. Гра дітей на сцені захоплювала глядачів, що достатньо було дивитися й слухати без зупинки.

Вражає гра талановитих дітей СШ №10, які майстерно перевтілювалися в бабу Параску та Палажку, передавши їхній характер та емоції. Глядачі віддячили їм за гру оплесками.

         Виступ учениці СШ №25 (монолог Марусі Богуславки) не залишив байдужими глядачів у залі. Цей узагальнений образ жінки-полонянки вчить сучасних школярів не забувати рідної землі та намагатися робити для неї щось корисне.

Категорія: Мої файли | Додав: nikopolosvita
Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: