Семінар для вчителів іноземної мови
02.03.2018, 15:17

     Згідно з планом роботи науково-методичного центру відділу освіти і науки Нікопольської міської ради на 2017-2018 навчальний рік 28 лютого на базі КЗ «НСЗШ № 23», відповідно до програми  пройшов науково-практичний семінар для вчителів іноземної мови «Майстер-клас як форма професійного росту вчителя та популяризації передового педагогічного досвіду», мета якого  - презентувати   методи і форми роботи, що розкривають творчий потенціал як педагога, який проводить майстер-клас, так і його учасників, сприяти  оволодінню учасниками новими творчими способами вирішення педагогічної проблеми та  формуванню мотивації до самонавчання, самовдосконалення, саморозвитку.

      Методист науково-методичного центру Шпак О.О. в доповіді «Майстер-клас  як особливий жанр узагальнення та поширення педагогічного досвіду»  (презентація) ознайомила з найважливішими  особливостями, технологією  проведення та критеріями  для визначення ефективності  майстер-класу і надала  поради щодо його підготовки. Вчитель англійської мови КЗ «НСЗШ № 24» Сотнікова І.І. поінформувала про нові стратегії і підходи у навчанні іноземній мові у середній школі (презентація).

      Молоді спеціалісти та вчителі І та ІІ кваліфікаційної категорії вдосконалювали свої знання, вміння та навички під час участі у майстер-класах педагогів КЗ «НСШ №5», «НСЗШ № 12»,«НСЗШ № 20», «НСЗШ №24», які в цьому році атестуються і презентували свої напрацювання в покращенні якості власної освітньої діяльності завдяки використанню інноваційних навчальних технологій:

Майстер-клас «Reading in fashion» (вдосконалення навичок читання учнів на уроках англійської мови)

Вчителі англійської мови КЗ НСШ № 5 

Товпеко Ольга Олександрівна Артеменко Ганна Миколаївна

Майстер-клас «Формування навичок аудіювання як процесу сприймання та аналізу інформації»

Пасічник Валентина Володимирівна, вчитель англійської мови КЗ НСЗШ № 20

Майстер-клас «Формування та розвиток аудитивної компетенції на базі автентичних джерел»  (презентація)

Анабтаві Римма Іванівна, вчитель англійської мови КЗ НСЗШ  № 24

Майстер-клас «Icebreakers that work» «Розвиток комунікативних здібностей школярів на уроках англійської мови»

Вчителі англійської мови КЗ НСШ № 5 

Снітка Юлія Сергіївна,

Сулімова Інна Вікторівна

Майстер-клас – презентація «Дидактичні електронні ресурси у викладанні англійської мови в початковій школі»

Шаповал Олена Володимирівна, вчитель англійської мови КЗ НСЗШ № 12

     Вчитель англійської мови  КЗ «ННВК № 15» Єсаулова Марина Володимирівна познайомила з першими успіхами першокласників, які навчаються цьогоріч за експериментальним освітнім проектом Нової української школи «На крилах успіху», розробленим працівниками Інституту модернізації змісту освіти НАПН України спільно з вчителями міста.

       Учасники семінару під методичним супроводом керівника  ММО Шкоди Любові Петрівни  підвели підсумки семінару і обговорили рекомендації з втілення отриманих знань у власній практиці.

        Всі присутні вдячні адміністрації та методичному об'єднанню вчителів іноземної мови КЗ НСЗШ № 23 за гостинність,   створення комфортних умов та якісний технічний  супровід при проведенні семінару.

Категорія: Мої файли | Додав: nikopolosvita
Переглядів: 92 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: