Семінар для вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури
26.02.2018, 12:04

      21 лютого 2018 року в КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14» було проведено семінар для вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури за темою: «Використання нових педагогічних технологій у процесі соціалізації особистості на уроках російської мови, зарубіжної літератури та у позакласній роботі».
     Під час теоретичної частини семінару присутні коротко ознайомились з інноваційною роботою, що впроваджується в місті відділом освіти і науки, а також із досягненнями педагогічних працівників та учнів шкіл міста (доповідь методиста НМЦ Юрич Т.М., презентація). Директор закладу Фоміна О.П. презентувала роботу школи, познайомила з її історією та сьогоденням. Керівник ШМО Джежеря О.О. розповіла про новітні технології, які використовують вчителі закладу у позакласній роботі (презентація). Вчитель зарубіжної літератури КЗ «НСЗШ № 17» Вовк Т.В. поділилась досвідом щодо використання технологій індивідуалізації навчання (презентація).
      Програма практичної частини була насиченою і цікавою. Присутні мали змогу подивитись інтегрований урок зарубіжної літератури та російської мови у 8 класі на тему: «Десь на дні мого серця запліла дивну казку любов» за трагедією В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта» (вчителі Репешко І.Ю. та Савченко О.Л.). Чуттєва музика і мальовничі кадри природи надихали на прекрасні почуття. Тому не дивно, що імпровізована пара закоханих, Ромео та Джульєта, що зізнавались один одному у почуттях і мовою оригіналу, й українською, обеззброювали своєю щирістю, відвертістю та натхненною красою.
       Завітали гості і до малечі, у 2-й клас, аби подивитись інтегрований урок російської мови та малювання на тему: «Котики, коты и котята» или «Усатый – полосатый» (вчитель Степанченко Л.А.). Цікаві різноманітні завдання, безпосередність малечі,  майстерність та мудрість учителя, подаровані напам’ять магніти із зображенням симпатичних котиків (зроблених вчителем школи Дегтянниковою О.М.) створили неймовірно позитивну і «домашню» атмосферу.
       Завершенням семінару став виховний захід «Людина починається з добра» (вчитель Репешко І.Ю.). Всі герої, що брали активну участь у заході - ведучі Шерлок Холмс і Доктор Ватсон, Баба Параска і Баба Палашка, вокалісти і дівчина-музика, що грала на скрипці – талановито справились зі своєю роллю. 
        А головною темою дня були головні цінності життя: Добро, Любов, Дружба, Вірність, що зачепили душу кожного.
Тепла гостинність, чудова атмосфера свята, творчості, згуртованості, взаємоповаги і суцільного позитиву тривала з перших хвилин зустрічі до останніх.
       Всі присутні відзначили високий організаційний рівень семінару, хороший темп, інформаційну насиченість, прекрасну емоційну складову, а також акторську майстерність учнів, високий професіоналізм вчителів та неймовірну гостинність директора школи. 
       Хочеться висловити щиру подяку особисто директору закладу Фоміній О.П. та всьому колективу КЗ «НСЗШ № 14» за прекрасно проведений захід.
Матеріали семінару можна переглянути нижче.

Категорія: Мої файли | Додав: nikopolosvita
Переглядів: 100 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: