Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими потребами
29.10.2018, 14:34

Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими потребами

26 вересня на базі КЗНСЗШ № 24 відбулась науково-практична конференція за участю міжнародних експертів «Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими потребами».

З привітальним словом до присутніх на початку заходу звернулась заступник міського голови Ольга Василівна Коник, яка вкотре наголосила на важливості розвитку саме цієї галузі освіти в нашому міста та розповіла присутнім проте, що вже зроблено для нікопольських діток і їх батьків в сфері розвитку інклюзивної освіти.

 Після невеличкої перерви свої доповіді присутнім представили фахівці – практики, працівники загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти, інклюзивно-ресурсного центру,  які працюють з інклюзією. На конференції виступили заступник директора СШ24 Смольянова О.М., практичні психологи Мамедова Т.В., Жигалова О.В., Сіліна Н.А., Коноваленко С.В.,вчитель-дефектолог Шашко Г.М., практичний психолог-арттерапевт Сисоєва К.В.., Бистрова Ю.О., - доктор психологічних наук, професор кафедри психокорекційної педагогіки НПУ ім М.П.Драгоманова; Коваленко В.Є., - кандидат психологічних наук, доцент кафедри корекційної освіти та спеціальної психології Харьківської гуманітарної педагогічної академії.

Організаторами заходу виступили: відділ освіти і науки НМР, БФ «Людям від щирого серця» (керівник О.Є. Пастухова) за активної підтримки іспанських колег. Досвідом впровадження інклюзивного навчання за кордоном з присутніми поділився і Хосе Муньос Косіальз – президент та ректор медико-педагогічного департаменту м. Рубі ( Іспанія).

У семінарі взяли участь освітяни відповідальні за освіту дітей з особливими потребами, корекційні педагоги та психологи нікопольського регіону, м. Покров, прилеглих об’єднаних територіальних громад.

В поточному  2018\2019 навчальному році правом на інклюзивну освіту скористається 14 дітей, 3 з яких вихованці дошкільних навчальних закладів. Наразі, завдяки ініціативі міського голови, Нікополь є учасником проекту фонду Марини  Порошенко  «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», в рамках реалізації якого на базі шкіл № 22 та 24  відкриті  інклюзивно-ресурсні кімнати.  Основна мета їх створення  -  максимальна адаптація до соціуму і навчання діток з особливими освітніми потребами. 

Категорія: Мої файли | Додав: nikopolosvita
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: