10:27
Автоперегони-2017

       30 січня 2017 року на базі КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» відбувся обласний регіональний конкурс-змагання серед учнівської молоді з радіокерованих автомоделей «Автоперегони-2017» (модель-іграшка). Метою змагань були популяризація автомодельного спорту в місті та збільшення мережі гуртків в навчальних та позашкільних закладах, теоретичне знання Правил дорожнього руху та практичне застосування цих знань серед учнів освітніх установ, прищеплення інтересу до творчої технічної діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи, виявлення талановитих дітей та робота з ними.

     Всього у обласному регіональному конкурсі-змаганнях взяли участь 13 команд з Нікополя та Марганця. Нікопольські команди представили вихованці гуртка автомоделювання нашого центру на чолі з керівником Резниковим Д.Ю., гуртка ПТМ (керівник - Мішеніна Г.М.), гуртка авіамоделювання керівник - Березюк О.П.), гуртка судномоделювання (керівник – Соппа М.А.) гуртка виготовлення сувенірів (керівник гуртка Дьолог В.С.) Змагалися у конкурсі і команди ЗНЗ № 3, 4, 14, 8, 7. Хотілося, щоб у подальшому більше загальноосвітніх шкіл міста брали участь у такому цікавому для дітей конкурсі-змаганнях учнівської молоді. 
      За підсумками змагань перше місце посіла команда КПНЗО «НМЦТН та ТТ» (керівник – Соппа М.А.), друге -  ЦНТТ м.Марганця, третє – КПНЗО «НМЦТН та ТТ» (керівник – Дьолог В.С.). В особистій першості першим був Білецький Кирило (КЗ «НСЗШ № 4»), другим – Силкін Роман (гурток авіа моделювання «КПНЗО «НМЦТН та ТТ»», м.Нікополь), третім – Завгородній Дмитро («КПНЗО «НМЦТН та ТТ»», м.Нікополь).
Переглядів: 86 | Додав: nikopolosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: