15:55
Проведено засідання клубу «Еколог»

       12 квітня 2017року в комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №49 «Ведмежатко» відбулося міське методичне об'єднання клубу «Еколог» для вихователів дошкільних навчальних закладів в формі екологічного практикуму на тему «Формування у дітей  екологічного світорозуміння через трудову діяльність в природному довкіллі». Мета заходу розширити знання вихователів з подання дітям доступних знань про живу та неживу природу, забезпечити педагогів  мотиваційною зацікавленістю до організації пізнавальної діяльності під час праці в природі для становлення основ екологічної свідомості, соціальної адаптації дітей дошкільного віку. 

     Педагоги переглянули відкрите заняття в старшій групі на тему «Організація трудової діяльності на квітнику навесні». Маленькі вихованці продемонстрували свої уявлення про квіти (назви квітів, багаторічні та однорічні рослини, різний час цвітіння); про способи вирощування та прийомами висадки рослин (насіння, цибулинка, розсада), про фактори, які впливають на життя рослин (світло, тепло, вода, ґрунт) та продемонстрували елементарні трудові навички в роботі на квітнику.

      Учасники методоб’єднання згадали особливості організації трудової діяльності дошкільників навесні та переглянули презентацію «Еколого-трудове виховання в КДНЗ № 49 «Ведмежатко».

Матеріали засідання

Переглядів: 41 | Додав: nikopolosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: