16:30
Взяли участь у VII Чемпіонаті України серед танцювальних колективів

     18-19 лютого, в Палаці культури Київського Національного авіаційного університету, проходив VII Чемпіонат України серед танцювальних колективів. 57 колективів з Дніпропетровської, Полтавської, Київської, Сумської, Донецької, Львівської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Харківської областей - а це близько 3500 танцівників, завітали на це неймовірне свято танцю.

Пощастило прийняти участь в конкурсі зразковому хореографічному ансамблю "Валерія". Високоповажне журі складалось:

- голова журі, директор хореографічної школи при НЗААТУ ім. П.Вірського, генеральний директор - художнії керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського, голова Всеукраїнської хореографічної спілки, президент Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих колективів народного танцю, засновник Академії мистецтв України - Мирослав Михайлович Вантух.

- Фіналісти проекту "Танцюють всі".

- телеведуча, актриса Лілія Ребрик.

      Усі колективи мали тільки порядкові номери, за якими було сховано назву композиції, місто, назву колективу, його відзнаки, і це унеможливлювало зверхнє відношення до будь-якого колективу. Чудовий зал, організація на найвищому рівні, дуже сильна конкуренція і в підсумку зразковий хореографічний ансамбль "Валерія" посів:

3 місце в номінації "Естрадний танець" за композицію "Це все про дівчат".

2 місце в номінації "Сучасна хореографія" за композицію "Тримай мене".

Почесне 1 місце колектив здобув у номінації "Класична хореографія" за композицію "Розмова з Янголами".

    Також діти відвідали Київо-Печерську Лавру, музей "Експерементаріум" та "Музей води" мандрували Маріїнським парком, відвідали Монумент "Пам'яті Небесної сотні" і щиро вклонились нашим Героям, загиблим за Незалежність.

Переглядів: 60 | Додав: nikopolosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: