Автоперегони-2017

      30 січня 2017 року на базі КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» відбувся обласний регіональний конкурс-змагання серед учнівської молоді з радіокерованих автомоделей «Автоперегони-2017» (модель-іграшка).
      Метою змагань були популяризація автомодельного спорту в місті та збільшення мережі гуртків в навчальних та позашкільних закладах, теоретичне знання Правил дорожнього руху та практичне застосування цих знань серед учнів освітніх установ, прищеплення інтересу до творчої технічної діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи, виявлення талановитих дітей та робота з ними.
        Конкурс-змагання відкрила заступник директора з ТТ Бенько Н.Л., з вітальним словом виступила директор Центру Чернявська Т.І. У складі журі – директор Центру Чернявська Т.І., заступник директора з ТТ Бенько Н.Л., методист Барієва А.І., керівник гуртка автомоделювання Резников Ю.В. 
       Урочисто прозвучав гімн України, юним автомоделістам побажали успіхів у досягненні своєї мети, і змагання розпочалися. У теоретичній частині змагань учасники показали свої знання Правил дорожнього руху, діти впевнено відповідали на тестові завдання, потім перейшли до практичної частини змагань на встановленій трасі. Конкурс-змагання проводились з радіокерованими моделями-іграшками фабричного виробництва. Кожну команду представляли два учасника і тренер команди. Всі уболівальники та глядачі неначе побували у дитинстві, так весело і завзято бігали моделі-іграшки по встановленій трасі!
      Всього у обласному регіональному конкурсі-змаганнях взяли участь 13 команд з Нікополя та Марганця. Нікопольські команди представили вихованці гуртка автомоделювання нашого центру на чолі з керівником Резниковим Д.Ю., гуртка ПТМ (керівник - Мішеніна Г.М.), гуртка авіамоделювання керівник - Березюк О.П.), гуртка судномоделювання (керівник – Соппа М.А.) гуртка виготовлення сувенірів (керівник гуртка Дьолог В.С.) Змагалися у конкурсі і команди ЗНЗ № 3, 4, 14, 8, 7. Хотілося, щоб у подальшому більше загальноосвітніх шкіл міста брали участь у такому цікавому для дітей конкурсі-змаганнях учнівської молоді. 
        За підсумками змагань перше місце посіла команда КПНЗО «НМЦТН та ТТ» (керівник – Соппа М.А.), друге -  ЦНТТ м.Марганця, третє – КПНЗО «НМЦТН та ТТ» (керівник – Дьолог В.С.). В особистій першості першим був Білецький Кирило (КЗ «НСЗШ № 4»), другим – Силкін Роман (гурток авіа моделювання «КПНЗО «НМЦТН та ТТ»», м.Нікополь), третім – Завгородній Дмитро («КПНЗО «НМЦТН та ТТ»», м.Нікополь).
      Переможці конкурсу-змагань були  нагороджені Кубком, медалями, дипломами Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» та солодкими призами від депутата міської ради Поддубного С.О. По закінченню заходу учасники та їх наставники сфотографувались на згадку про цікаві та захоплюючі хвилини змагань.

Заступник директора з ТТ   
Н.Л.Бенько

 

Категорія: Мої статті | Додав: nikopolosvita (02.02.2017)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: