Нікопольські школярі провели "Гарбуз фест"

У кожного народу свої символи, своя система, успадкована від предків, ця система передається з покоління в покоління, доповнюється власним досвідом. Символи складають історію народу, відображають спосіб життя. Відділ освіти та науки Нікопольської міської ради продовжує відроджувати національні традиції та знайомити з ними жителів нашого міста. 

В рамках святкування Дня міста загальноосвітні заклади середньої освіти та дошкільні навчальні заклади провели фестиваль в етностилі « Гарбуз FEST». Надвечір, 22 вересня, на алеї за міською радою рябило в очах від помаранчевого кольору, незліченої кількості гарбузів і солодко лоскотало в носі від запаху смачнючої домашньої випічки. Тематика заходу була обрана не випадково, адже гарбуз, насіння гарбуза — символ родючості, жіночого начала. Цей овоч постійно фігурує в народних казках, піснях та оповіданнях і байках, як добрий, хазяйновитий поважний гостоподар.


 

Міські школи та дитячі садочки влаштували ярмарок за усіма народними традиціями з дитячими розвагами, ворожінням на гарбузовому насінні, тематичними фотозонами та розпродажем пиріжків. Кожен хто відвідав того дня «Гарбуз FEST» забрав з собою додому частинку свята, хто у вигляді пакунку з пиріжками, хто у вигляді власного фото на згадку чи власноруч зробленого сувеніру, або передбачення від чарівних мольфаром, ворожок і циганок.

Категорія: Мої статті | Додав: nikopolosvita (29.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: