Обласну виставку науково-технічної та декоративно-прикладної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" - відкрито

       12 квітня 2017 року на базі КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» відбулося святкове відкриття регіональної обласної виставки науково-технічної та декоративно-прикладної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». 
       Цього року на регіональній обласній виставці представлено 531 робота учнів навчальних закладів міст Нікополя, Покрова, Марганцю, Томаківки та Нікопольського району. На регіональній виставці були представлені також роботи учнів Нікопольського центру професійної освіти, Марганецького професійного ліцею, Нікопольського професійного ліцею.
На виставку були запрошені шановні гості: виконуючий обов’язки міського голови, секретар Нікопольської міської ради Саюк Олександр Іванович, заступник міського голови Коник Ольга Василівна, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Ганна Володимирівна Некрасова, завідувач методичним кабінетом відділу освіти і науки Ганна Вікторівна Лиховицька, директор Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Людмила Василівна Волкова, методисти цього ж центру Валентина Миколаївна Оліпа та Світлана Володимирівна Чміль, директор Центру науково-технічної творчості м.Марганця Маріанна Олександрівна Морозова.
        На урочистому відкритті виступили з вітанням виконуючий обов’язки міського голови, секретар Нікопольської міської ради Саюк Олександр Іванович і заступник міського голови Коник Ольга Василівна, побажали  вихованцям гуртків  творчого натхнення, наснаги до праці, успіхів у навчанні. Привітала вихованців Центру та педагогічний колектив на чолі з директором, Відмінником освіти України, Тетяною Іванівною Чернявською директор Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді  Людмила Василівна Волкова. У своєму виступі вона підкреслила, що Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості – один з кращих позашкільних закладів Дніпропетровської області, який реалізує державну політику у сфері позашкільної освіти з науково-технічного напрямку, що в 2017 році виповнюється 85 років руху юних техніків на Дніпропетровщині і 90 років руху юних техніків в Україні, і позашкільники нашого Центру високо несуть прапор юних техніків в нашому регіоні. Сьогодні, коли телевізори, відео, комп’ютери заполонили розум і серце дорослих і дітей, коли про творчість власними руками починають забувати – в гуртки технічної творчості приходять діти, щоб зустрітися з таємницями творчості та фантазіями, в яких вони втілюють свої мрії та реалізують різноманітність своїх інтересів, з користю для себе проводять свій вільний час. Саме в гуртках діти поринають в незнайомий і непізнаний світ технічного конструювання, моделювання та естетичної творчості, навчаються любити свій рідний край, свою Батьківщину засобами декоративно-прикладної творчості, будують авіа-, судно-, ракето- та автомоделі, щоб стати у майбутньому конструкторами, інженерами і поповнити технічну еліту нашої держави, а значить зробити її більш могутньою і сильною.   
       Помічник Народного депутата України Андрія Федоровича Шипка Світлана Іванівна Крохмаль вручила директору Центру Тетяні Іванівні Чернявській сертифікат на придбання мультимедійної техніки  для використання у навчально-виховному процесі та у організаційно-масових заходах, за що адміністрація Центру щиро дякує народному депутатові.
       Всю церемонію відкриття виставки супроводжували виступи дитячих колективів Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості  (Директор – Лендель В.М.). Відкриття виставки завершилося оглядом експонатів виставки, які були розмішені у приміщенні методичного кабінету Центру. Всі присутні полинули в атмосферу справжнього свята, побачили сучасні витвори мистецтва!

Заступник директора з ТТ   Бенько Н.Л.

      


 

Категорія: Мої статті | Додав: nikopolosvita (20.04.2017)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: