В м.Нікополя розпочала роботу школа "Робототехніки"

Зовсім скоро в Нікополі з’явиться штучний інтелект, а роботизовані машини значно полегшать людську працю. Залишилось почекати зовсім трішки – саме настільки на скільки виростуть і самовдосконаляться, навчаться новому і зроблять власні винаходи юні вихованці нікопольської школи «Робототехніки». Починаючи з 1 вересня курс «Робототехніки» викладається в 5-х класах та в 10-му профільному класі КЗНСЗШ № 4, також вже завершено формування груп для занять в гуртках «Робототехніка» - їх всього 9 по 14 дітей за наступними віковими категоріями: 

 

7-8 років - 3 групи, 
9-10 років-2 групи, 
11-12років -2 групи,
13-14 років 1 група ,
15-16 років -1 група. 
Таким чином БЕЗКОШТОВНО «Робототехнікою» займатимуться 126 гуртківців та 92 учні КЗНСЗШ № 4 м. Нікополь. Це стало можливим завдяки реалізації в нашому регіоні сумісного проекту губернатора Валентина Резніченка та Пилипа Духлія – відомого блогера, активіста і новатора в сфері розвитку робототехніки в Україні.
Не залишилась осторонь і міська влада разом з відділом освіти і науки НМР, адже саме вони тут у Нікополі контролювали всі етапи втілення проекту в життя.

Категорія: Мої статті | Додав: nikopolosvita (29.10.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: