Велокарнавал до Дня міста

Сьогодні відділ освіти і науки Нікопольської міської ради сподіваємося, що започаткував нову традицію, відтепер кожного року до Дня міста будемо проводити велокарнавал! Цей захід особливий з декількох причин: не ординарний і не звичайний для нашого міста, він надає можливість молоді розкрити себе з іншої сторони, продемонструвати свою індивідуальність, по-друге саме в цей час завершується акція «Увага!Діти на дорозі». Все більше молоді надає перевагу двоколісним сталевим коням і вони є повноцінними учасниками дорожнього руху, але водії автомобілів та інших транспортних засобів часто вважають по-іншому, тому і трапляються ДТП за участю велосипедистів. Велокарнавал – це гарна нагода своїм яскравим виглядом нагадати усім, що велосипед - це теж повноцінний транспорт і повага та додаткова концентрація уваги за кермом допоможуть зменшити статистику аварійності у менший бік!

Що ж стосовно заходу, то в ньому прийняло участь 80 дітей та 10 педагогів. Найменьша категорія, вихованці дитячих садочків, ганяли «стометрівку» і кожен з них отримав грамоту учасника та маленький сюрприз, а дорослі - школярі та їх педагоги, проїхали головним проспектом Нікополя, завершився захід нагородженням авторів найоригінальніших костюмів цінними подарунками.
З початком святкувань, усіх присутніх вітали в.о.міського голови Ольга Василівна Коник та начальник відділу освіти та науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна.
Дякуємо усім причетним до організації заходу за підтримку! З днем народження Нікополь!Продовжуємо святкувати і чекаємо нікопольців та гостей міста завтра на фестивалі « Яскравих гарбузів та смачненьких пиріжків!

Категорія: Мої статті | Додав: nikopolosvita (29.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: